Jdi na navigaci předmětu

– Náhled opravených písemek

Pro zájemce o náhled do opravených písemek je k dispozici termín středa 15. 11. od 12:45 do 14:15 v TH:A-1446.

– Termíny závěrečného testu

V KOSu jsou vypsány termíny závěrečného testu, také jsou uvedeny zde na Course pages. K zápisu termíny studentům otevřu v pondělí 2. 10. ve 12:00.

– Předběžné info k závěrečným testům

Závěrečný test BI-PKM se bude s nejvyšší pravděpodobností psát v třetím týdnu semestru (středa/čtvrtek/pátek/sobota). Termíny v KOSu budou vypsány po vyhodnocení kvízů a studenti budou informování emailem.

– Otevření kurzu

Studijní text, lekce v MARASTu, výuková videa i kvízy jsou připraveny pro letošní běh BI-PKM (zimní semestr B231). Pečlivě prostudujte podmínky udělení zápočtu a informace o materiálech uvedené na těchto stránkách. Kvízy budou v systému otevřeny o půlnoci 10. 8.

– Aktualizace data spuštění

Přípravný kurz matematiky bude oficiálně spuštěn během prvního týdne v srpnu, nejpozději na začátku druhé srpnového týdne. O spuštění budou studenti zapsaní na předmět BI-PKM informování emailem z KOSu. Všem čerstvým studentům prvního ročníku doporučuji nastavit si pro komunikaci školní emailovou adresu @fit.cvut.cz.

– Příprava na zimní semestr 2023/2024

Přípravný kurz matematiky teprve projde přípravou na zimní semestr 2023/2024 (KOS kód B231). O spuštění kurzu, kteréžto je plánováno na počátek srpna, budou studenti informování emailem (fakultní adresa) a na sociálních sítích.

Dostupné také v JSON.