SZZ Státní závěrečná zkouška
Jdi na navigaci předmětu

Promoce

aktualizace 20. 9. 2021

Předpokládané termíny promocí

 • 21.9.
  • bakaláři ZS a LS (červen i září) 2019/2020**
 • 18.-19.11.
  • bakaláři LS srpen/září 2020/2021
  • magistři LS srpen/září 2020/2021
  • bakaláři a magistři omluveni z předchozích termínů

*Diplomy budou připraveny k prvnímu dni promocí. Pokud potřebujete potvrzení o ukončení studia a získání titulu, obraťte se na vaši studijní referentku, která vám jej vystaví.

**Po domluvě s vaší studijní referentkou si můžete vyzvednout váš diplom. Vyzvednutí diplomu se nevylučuje s možností účasti na slavnostní promoci. Pokud tedy diplom potřebujete, neváhejte se na paní referentku obrátit a domluvit si s ní předání.

Promoce 21. září 2021

V úterý 21. září 2021 budou probíhat slavnostní promoce v Betlémské kapli určené bakalářům ze ZS a LS (červen i září) 2019/20.

Časy značí, kdy začíná samotná ceremonie. Absolvent se na místo musí dostavit o hodinu dříve.

Prosíme o potvrzení účasti prostřednictvím formuláře, který vám přišel v e-mailu (vyplňte prosím i v případě, že se účastnit nemůžete/nechcete) do 10. 9. 2021 (pokud vám e-mail nepřišel, ihned mě prosím kontaktujte). Ve formuláři je i místo pro poznámku. Účast na promoci není povinná, naopak je ale možná i v případě, že jste si již vyzvedli diplom. Pokud jste si již diplom vyzvedli, přinesete si jej s sebou na promoci. Z organizačních důvodů není možné měnit konkrétní čas promoce. Pokud se z vážných důvodů nemůžete zúčastnit, je možnost se přihlásit na náhradní termín, který se bude konat 18. nebo 19. 11. 2021, pokud to epidemiologická situace dovolí.

Počet návštěvníků není v tuto chvíli omezen. Podmínky pro vstup na slavnostní promoci (platí i pro návštěvníky):

 • U vstupu bude nutné se prokázat platným negativním testem / potvrzením o prodělání nemoci / potvrzením o očkování (dle opatření MZ ČR).
 • Zakrytí nosu a úst respirátorem či nanorouškou ve vnitřních prostorách (mimo momentu fotografování absolventa).

V případě, že se promoce nezúčastníte, domluvte si se svou referentkou předání diplomu.

Mějte prosím na paměti, že situace se může změnit.